Nemá ani zmysel písať, že nám rok 2020 poriadne zmenil plány – povedzme si pravdu, komu nie? To však neznamená, že sme celý rok iba prečkávali a dúfali, že sa situácia zlepší – to skutočnie nie je náš štýl.

Začiatkom roka sa nám rysovali nové možnosti (aj za hranicami Slovenska) a tiež jeden kreatívny projekt v Česku, avšak nič z toho sa neuskutočnilo. Samozrejme nás to veľmi mrzelo, tak sme sa rozhodli napredovať v oblasti, ktorá je počas tohto pandemického obdobia ideálna a ktorá je často zanedbávaná – my.

Vekú časť roka sme strávili rozvojom nás samých a tiež vzťahov medzi nami. Pracovali sme na interných záležitostiach a robili sme pravidelné meetingy. Zdokonaľovali sme sa v rôznych smeroch a dohadovali spolupráce za jediným cieľom – poskytnúť našim klientom čo najkvalitnejšie a najkomplexnejšie riešenia. Rozšírili sme ponuku služieb a okrem širokej ponuky v oblasti výroby obsahu sa vieme postarať aj o publikovanie, komunikáciu a marketing. Všetky naše služby nájdete na našej hlavnej stránke.

To však neznamená, že sme tento rok nič nevyprodukovali. Tak, ako každý rok, aj tento sme spoznali kopec nových ľudí s ktorými sme spolupracovali. Tiež sme sa pravidelne (či to už online alebo offline) stretávali s našimi stálymi klientmi. Koniec koncov, veľkú časť z pozadia našej práce ste mohli sledovať na našich sociálnych sieťach.

Nakoľko nie sme zástancovia konšpirácií, neradi by sme predbiehali a hádali, ako bude vyzerať budúci rok. Bude taký aký má byť a my budeme robiť všetko preto, aby bol ešte lepší. 🙂 Našim priateľom, klientom a tiež fanúšikom ďakujeme za preukázanú dôveru a veríme, že budeme pri vás hrdo stáť aj v budúcom roku.

Kategórie: Novinky