Keď sa povie svadobný kameraman, pravdepodobne si predstavíte vážneho pána v obleku s veľkou kamerou, ktorý si s plnou vážnosťou robí svoju prácu. To ale nie je náš štýl. My Vám ponúkneme viac. Prečítajte si tento blog, napíšte nám a spoznajte nás. My sa na Vás už teraz tešíme. 🙂

Aktualizácia: Od napísania tohto článku sme robili svadobných kameramanov aj na svadbe Beátky a Tomáša.

Ešte v lete nás naša kamarátka Mirka oslovila s tým, že jej sestra sa ide vydávať a spolu s budúcim manželom potrebujú svadobné video a hľadajú vhodného adepta, ktorý bude ich svadobný kameraman. Keďže svadba je veľmi dôležitá a neopakovateľná udalosť, nedovolili sme si ju natáčať v jednočlennom tíme. Svadobčania to samozrejme pochopili a zistili, že sa oplatí myslieť aj na situácie, ktoré nie sú úplne plánované, a tiež sa chceli vyhnúť nepríjemnostiam, ktoré môžu nastať v prípade iba jedného kameramana.

Nakoľko išlo o našu premiéru, mali sme pred natáčaním celkom rešpekt. Po stretnutí so ženíchom a nevestou sme ale zistili, že si budeme dobre rozumieť. Lepších klientov, akými boli Maťa a Juraj, sme si na našu prvú svadbu ani nemohli priať. Čiže sme sa nadšení pobalili a v teplé sobotné ráno vycestovali z Bratislavy do Nitry, kde sa svadba konala.

Obr. č. 1 | Fotka so svadobčanmi

Aj napriek vysokým teplotám sme si celý deň užili a zo svadby zostrihali dve videá – jedno dlhé z celého dňa a jeden kratší klip. Zadanie bolo, aby video nebolo nudné ako všetky ostatné s pochmúrnou hudbou. Či sa nám to podarilo, môžete posúdiť sami.

Video č. 1 | Svadobné video

Tento rok už sme žiaľ ďalšiu svadbu nestihli, ale budúci rok už máme zopár naplánovaných. Ak máte aj Vy záujem o svadobné video a hľadáte svadobného kameramana, pokojne nás kontaktujte na akejkoľvek sociálnej sieti (Facebook, Instagram, WhatsApp, Mail) a môžeme sa pobaviť o detailoch, prípadne dohodnúť osobné stretnutie.