Ešte v lete nás naša kamarátka Mirka oslovila s tým, že jej sestra sa ide vydávať a potrebujú svadobné video. Nakoľko išlo o našu premiéru na takejto udalosti, mali sme pred natáčaním celkom rešpekt.

Po stretnutí so ženíchom a nevestou sme ale zistili, že si budeme dobre rozumieť. Lepších klientov, akými boli Maťa a Juraj, sme na našu prvú svadbu ani mať nemohli. Takže sme sa nadšení pobalili a v teplé sobotné ráno vycestovali z Bratislavy do Nitry, kde sa svadba konala.

Obr. č. 1 | Fotka so svadobčanmi

Aj napriek vysokým teplotám sme si celý deň užili a zo svadby zostrihali dve videá – jedno dlhé z celého dňa a jeden kratší klip. Zadanie bolo, aby video nebolo nudné ako všetky ostatné videá s pochmúrnou hudbou. Či sa nám to podarilo, môžete posúdiť sami.

Video č. 1 | Svadobné video

Tento rok už sme žiaľ ďalšiu svadbu nestihli, ale budúci rok už máme zopár naplánovaných. Ak máte aj Vy záujem o svadobné video a hľadáte svadobného kameramana, pokojne nás kontaktujte na akejkoľvek sociálnej sieti (Facebook, Instagram, WhatsApp, Mail) a môžeme sa pobaviť o detailoch, prípadne dohodnúť osobné stretnutie.

Máte otázku? Pokojne nám napíšte.
EnglishSlovak