Spolu s ostatnými našimi službami sa zaoberáme aj digitálnym marketingom, predovšetkým digitálnym marketingom sociálnych médií. Digitálny marketing sociálnych médií je využívanie sociálnych platforiem na spojenie Vášho biznisu so zacieleným publikom. Pomáha Vám tak rýchlejšie budovať značku, zvyšovať predaje a tiež poskytovať aktuálne informácie pre Vašich zákazníkov. Ak sa o marketing a sociálne siete moc nezaujímate alebo si ich spravujete sami, určite by ste sa mali dozvedieť viac o tom, ako ich využívať čo najefektívnejšie. Kontaktujte nás a my Vám zadarmo analyzujeme Vaše siete a pripravíme vhodné možnosti pre rýchlejšie budovanie Vášho mena a dosiahnutie väčšieho zisku.

„Staranie sa o sociálne siete nie je v dnešnej dobe vôbec hračka. Nejde iba o pridávanie obrázkov, je potrebné vedieť tvoriť kvalitný a pútavý obsah, ovládať a nastaviť správne všetky nastavenia, viesť komunikáciu na úrovni, správne cieliť kampane, evidovať prehľadné analýzy, zodpovedne ich vyhodnocovať a podniknúť vhodné kroky. Zbavte sa preto starostí a nechajte to na profesionálov!“

Naše služby v oblasti digitálneho marketingu zahŕňajú správne nastavenie všetkých potrebných náležitostí, výrobu a publikovanie obsahu, interakciu s Vašimi sledovateľmi, komunikáciu so zákazníkmi, prehľadnú analýzu výsledkov cez náš vlastný systém a spravovanie reklamných kampaní. Viete tak na nás preniesť kompletne všetky starosti spojené so sociálnymi sieťami a tiež marketingom. Voľbu správnych sociálnych sietí vyberáme pre každý projekt individuálne podľa cieľovej skupiny klienta. Okrem toho Vám tiež pomôžeme s výrobou a nasledovnou správou webovej stránky . Taktiež nemáme problém so štandardnými typmi reklamných kampaní, ako je napríklad grafický návrh a tlač letákov, vizitiek, billboardov, bannerov a podobne.

Referencie

Aktuálne pre našich klientov spravujeme tieto sociálne siete:

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o spoluprácu nás prosím kontakujte.